"verba volant, scripta manent"

Ceza Genel Pratik – İÜHF 2014-2015 Final Sınav Cevapları
Ceza Genel Pratikleri

Ceza Genel Pratik – İÜHF 2014-2015 Final Sınav Cevapları 

İÜHF olmasaydı siteyi pratik çalışmasız açmak zorunda kalabilirdik. Çok şükür böyle bir şey olmadı ve size çeşit çeşit İstanbul Hukuk sınavı sunabildik. Bu seferki ceza genel pratik çalışmamız İstanbul Hukuk’ta yapılan 2 final sınavının cevap anahtarından ibaret. İÜHF ceza kürsüsünün sitesinde paylaştığı ders gereçlerinden biri de bu cevap anahtarları. Diğerlerini merak edenler için linki verdik, zaten en faydalı olanlarını biz de Hukuk Sebili olarak paylaşıyoruz.

Aynı senenin iki farklı sınavı söz konusu olduğu için ikisini birlikte paylaşmaya karar verdik. Belki tek numaralı öğrenciler bakıp “ya onlarınki çok kolaymış” der ya da çiftler “zaten kimse çiftleri sevmiyor” diye ağlar. Hukuk fakültesine hoş geldiniz! Fakültenin ilk kuralı şudur: Sana yapılmayan sınav en kolay sınavdır.

Aşağıda, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2014-2015 Ceza Hukuku Genel Hükümler TEK Numaralı Öğrenciler İçin Final Soruları ve Cevap Anahtarını, ikinci linkte ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2014-2015 Ceza Hukuku Genel Hükümler ÇİFT Numaralı Öğrenciler İçin Final Soruları ve Cevap Anahtarını bulacaksınız. Buyrun siz karar verin, tek mi zor çift mi? Bunlar dışında da bir çok pratiği ceza hukuku genel hükümler pratik çalışmaları sayfasına koyduk.

Ceza kürsüsü asistanları sizin için hayatı kolaylaştırmak için her şeyi yapıyorlar. İÜHF Ceza Kürsüsü sayfasındaki paylaşımlar onların eseri, kağıtlarınızı da onlar okuyor. Bu kadar işin arasında bir de sizin için oturup ceza genel sınavı cevap anahtarlarını hazırlamışlar, hem de nerede ne yazılması gerekir ayrıntılarına girmişler. Helal olsun!

İndirme linkini yazının sonunda bulabilirsiniz.

Biz Hukuk Sebili’yiz, ceza sebili değil. Dolayısıyla sitemizdeki yegane notlar da ceza notları değil! Diğer 2. sınıf hukuk derslerinin pratiklerini de bulabilirsiniz. 1. sınıf hukuk pratikleri, 3. sınıf hukuk dersleri pratikleri ve 4.sınıf hukuk dersleri pratikleri de ilgili linklerde.

Daha konu çalışamadık ne pratiği diyenler sadece kaliteli hukuk ders notlarının adresi Hukuk Sebili anasayfasındaki arama sekmesine çalışmak istedikleri dersi yazabilirler!

Diğer Makaleler

Leave a Reply

Gerekli alanlar işaretlendi *