Category: Ceza Muhakemesi Hukuku

Kaynağı belirsiz, kalitesi belirli ceza muhakemesi hukuku ders notu! Ceza muhakemesi hukuku 1. dönemini çok iyi anlatıyor. Hukuk Sebili aracılığı ile.
Ceza Muhakemesi Hukuku

Ceza Muhakemesi Ders Notu – Ceza Muhakemesi I Notu 

Kaynağı belirsiz, kalitesi belirli ceza muhakemesi ders notu! Bu ders notu, bir kitap gibi yazılmaya başlanıp sonra vazgeçilmiş gibi. Maalesef notta kimin hazırladığına ilişkin bir bilgi bulamadık, bilen beri gelsin! Kaynağı belirli olmasa da, ceza usul ders notları sayfamızın kalitesine yakışır bir not olduğunu söyleyebiliriz….

Dr. Öğr. Üyesi Serdar Talas tarafından hazırlanan koruma tedbirlerine ilişkin ceza muhakemesi hukuku ders notu. Hukuk Sebili aracılığı ile.
Ceza Muhakemesi Hukuku

Ceza Muhakemesi Ders Notu – İÜHF Koruma Tedbirleri Notu 

“Zor dersler, çok notu getirir.” – M.S.2020, HS. Bu özlü sözümüzün hakkını veren bir notla karşınızdayız. Öğrencilerin not ihtiyacını gören İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza Hukuku Anabilim Dalı, öğrencilerin kullanımına sunulmak üzere hocalar tarafından yazılmış notlar yayımlamış. Bunlardan biri, Dr. Öğr. Üyesi Serdar Talas tarafından…

Prof. Ali Şafak tarafından hazırlanmış, öğrencilerin kullanımına sunulmuş, her konuyu işleyen ceza muhakemesi hukuku ders notu. Hukuk Sebili aracılığı ile.
Ceza Muhakemesi Hukuku

Ceza Muhakemesi Ders Notu – CMK Ders Kitabı 

Ceza muhakemesi ders notu sayfamız gerçekten çok sağlam! Yine çok kaliteli bir ders notuyla karşınızdayız. Aslında bu bir ders notu değil kitap! Prof. Dr. Ali Şafak tarafından hazırlanmış ve öğrencilerin kullanımına sunulmuş. Hocanın kitaptaki iddiası, ceza muhakemesi hukukunun gerekli tüm konularını ve önemli bilgileri “kısa…

Feridun Yenisey hocamızın editörlüğünde hazırlanmış bir kitap, tüm sorularınızı cevaplandıran ceza muhakemesi hukuku ders notu. Hukuk Sebili aracılığı ile.
Ceza Muhakemesi Hukuku

Ceza Muhakemesi Ders Notu – CMK Başvuru Kitabı 

Zorlanılan derslerden biri, ceza muhakemesi, ceza usul ya da kısaca CMK… Biliyorsunuz ders zor olunca genelde notlar da çeşitli oluyor. Ceza Muhakemesi Ders Notu sayfamızın ilk notu olarak bir kitabı seçtik. Ceza Hukukunun efsane isimlerinden Feridun Yenisey hocamızın editörlüğünde hazırlanmış bir kitap, içindeki bölümler farklı…