26 Oct 2021

Hukuk Forumu

Notifications
Clear all

Hukuk Öğrenci Köşesi

Hukuk öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarının karşılık bulacağı, tüm sorularının cevaplanacağı köşe. Ders notu isteği, kitap takas bölümü ve daha fazlası!
Hukuk Öğrenci Köşesi
Son gönderi bilgisi

Hukuk Çıkmış Sorular - Hukuk Pratikleri

Hukuk fakültesinde dersleri geçmek için sadece kitaplardan ve ders notlarından çalışmak yetmez, mutlaka çıkmış soruları çözmek, pratik yapmak gerekir. İşinize yarayabilecek en iyi hukuk pratikleri burada! Bazen test, bazen olay, ihtiyacınız olan bir şeyler mutlaka bulacaksınız.

Konular: 55  |  Gönderiler: 55

MİLLETLERARASI ÖZEL ...


Hukuk Kitap Tavsiyeleri ve Kitap İncelemeleri

Onlarca ders için yüzlerce kitap arasından seçim yapmakta zorlananlar için "hangi hukuk kitaplarını almalıyım?" sorusunun cevabını alabileceğiniz yer burası. Herhangi bir kitapla ilgili aklınıza takılan soruları sorabilir, hukuk kitapları için tavsiye alabilirsiniz. Ayrıca elinde kitap olanlar kitap incelemesi yazıları da yazabilirler! Biz yazacağız, sizden de bekleriz 😉

Konular: 1  |  Gönderiler: 1

Hukuk Ders Kitabı Ta...


Hukukta Yabancı Dil

Artık iş hukuk okumakla, A+ fakültelerden mezun olmakla bitmiyor, rekabet etmek için çok daha fazlası gerek! Bunlardan en önemlisi de yabancı dil... Hepimizin ortak derdi yabancı dil olduğu için, hukuk ingilizcesi başta olmak üzere, hukuk ve yabancı dille ilgili her türlü içeriği burada paylaşıyor, her türlü sorumuzu burada soruyoruz.

Konular: 1  |  Gönderiler: 2

İniglice mi Almanca ...


Acil Hukuk Soru Hattı!

Bir dersi çalışıyorsunuz, anlamadığınız teorik tartışmalarla, çözemediğiniz sorularla karşılaştınız. Sorunuzu sorun, alanında uzman hocalarımız ve konuya hakim hukukçu meslektaşlarımız cevaplasın!

Konular: 3  |  Gönderiler: 7


Forum boş

 

Hukuk Ders Notu Talep ve Paylaşım

İyi bir ders notu buldunuz ve bunu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Ya da iyi bir ders notuna ihtiyacınız var ve daha önce dersi çalışanlardan fikir istiyorsunuz. Hukuk ders notlarına ilişkin tüm gündemler burada!

Konular: 0  |  Gönderiler: 0


Forum boş

 

Hukuk Kitap Bulma, Takas ve Bağış Platformu

Artık facebook sayfalarında ve telegram gruplarında telef olmak yok! Kullanmadığınız kitaplarınızı takaslayabilir, bağışlayabilir, bulamadığınız kitap varsa başka birinden kitap alabilirsiniz.

Konular: 0  |  Gönderiler: 0


Forum boş

 

Hukuk Lisans Öğrenciliği

Hukuk öğrenciliği ülkemizdeki en zor öğrenciliklerden biri! Bu sayfayı, hukuk lisans öğrencileri arasındaki dayanışma ve yardımlaşmayı arttırmak için kurduk. Öğrencilik hayatınızla ilgili istediğinizi paylaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Konular: 0  |  Gönderiler: 0


Forum boş

 

Hukukta Yüksek Lisans (ve Doktora)

Eğer 4+ yıllık hukuk fakültesi sizi yeterince perişan etmediyse, fakülteden de daha zor olacak bir yüksek lisans sürecini başlatabilirsiniz! Hukukta yüksek lisans ve daha sonrasında yaparsanız doktora eğitimi ile ilgili tüm muhabbetler burada dönsün.

Konular: 0  |  Gönderiler: 0


Forum boş

 

Paylaş: