Roma Hukuku PDF Ders Notu Linki 👇 1:

İÜHF 2019 TEK Roma Hukuku Ses Kaydı Ders Notu

Roma Hukuku PDF Ders Notu Linki 👇 2:

İÜHF 2019 ÇİFT Roma Hukuku Ses Kaydı Ders Notu

Roma Hukuku PDF Ders Notu Linki 👇 3:

İÜHF 2019 İÖ Roma Hukuku Ses Kaydı Ders Notu

Bu Ders Notu Hakkında

Roma Hukuku notlarının Medeni Hukuk Notları kadar çeşitli olduğunu söylemek kolay değil. Yine de Roma Hukuku ders notu bulmak konusunda da çok büyük bir sorun yaşamıyor. Tek sorun, olan notlardan küçük bir kısmının size layık olması! Kaliteli bulduğumuz notlarda ise tatmin edici bir çeşitlilik olduğu söylenebilir.

Medeni hukuka ilişkin bulunabilecek en iyi ders notlarından birisi ise şüphesiz İÜHF’deki bir grup öğrencinin ses kaydı notu alarak hazırladığı notlar. Bildiğiniz gibi piyasa kan emici ve hırsız notçularla dolu. Hocalardan müsaade almadan ses kaydı alıp bunları fahiş fiyatlarla öğrenciye satıyorlar. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki bazı öğrenciler de bu düzene baş kaldırdı ve bila-bedel ses kaydı notu paylaşıyorlar. Daha önce Medeni Hukuk Ses Kaydı Notu, Anayasa Hukuku Ses Kaydı Notu, İktisat Ses Kaydı Notu ve Genel Kamu Hukuku Ses Kaydı Notu paylaşmıştık, bu not da yine gönüllü öğrencilerin hazırladığı bir not.

Roma Hukuku ses kaydı notları, Medeni Hukuk ses kaydı notlarında olduğu gibi, tek numaralı, çift numaralı ve ikinci öğretim öğrencileri tarafından ayrı ayrı tutulmuş. Burada da 3 nota bir arada yer vereceğiz, siz içlerinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. İçerikler neredeyse tamamen aynı:

3 notun da linkleri aşağıda sizi bekliyor. 3 notta da yukarıda sayılan konuları bulmanız mümkün, hepsini inceleyip hoşunuza gideni seçebilirsiniz.

Roma Hukuku ders notları bundan ibaret değil. Paylaştığımız tüm Roma Hukuku notlarına göz atmayı unutmayın! Ayrıca çalıştığınız konuları pekiştirmek için Roma Hukuku Pratikleri de sitemizde mevcut.

Roma Hukukunu halletiyseniz, diğer 1. Sınıf Ders Notlarına geçebilirsiniz. Roma Hukuku dışında Anayasa Hukuku, Hukuk Başlangıcı, İktisat, Genel Kamu Hukuku ve Medeni Hukuk ders notları ilgili başlıklara yüklendi. 1. Sınıf Pratikleri de ilgili linkte!

Tek tek tüm sınıfları gezmek istemiyor musunuz? Onu da hallettik! Ders notlarının toplu olarak bir arada bulunduğu yazılarımız yayında. İlgili sınıfa tıklayarak o sınıfa ilişkin yayımlanan tüm hukuk ders notlarını bulabilirsiniz. Hukuk ders notları liste linkleri hemen aşağıda:

1.Sınıf Hukuk Ders Notları

2. Sınıf Hukuk Ders Notları

3. Sınıf Hukuk Ders Notları

4. Sınıf Hukuk Ders Notları

 

Roma hukuku, hukuk fakültesinin en özel derslerinden biri. Roma hukuku ders notları sayesinde ders hakkında daha fazla fikir sahibi olabileceksiniz. Roma hukuku ders notları bulmak çoz zor olmasa da, biz sizin için en iyilerini derliyoruz. Sadece ders notları hukuk fakültesinde başarılı olmak için yeterli değil, mutlaka en azından bir kitap da edinmek gerekiyor. Hangi kitabı alacağınızdan emin değilseniz, tüm sınıfların ders kitaplarına ilişkin tavsiyelerde bulunduk! Hangi sınıfa ilişkin kitaplar konusunda sorunuz varsa ilgili linke tıklamanız yeterli. 

 

Roma Hukuku PDF Ders Notu Linki 👇 1:

İÜHF 2019 TEK Roma Hukuku Ses Kaydı Ders Notu

Roma Hukuku PDF Ders Notu Linki 👇 2:

İÜHF 2019 ÇİFT Roma Hukuku Ses Kaydı Ders Notu

Roma Hukuku PDF Ders Notu Linki 👇 3:

İÜHF 2019 İÖ Roma Hukuku Ses Kaydı Ders Notu